İleri Teknoloji Tıbbi Cihazların İmalatı!

Tıbbi Cihaz İmalatı, tıbbi cihazların hızlı üretimi için maliyet açısından rekabetçi teknolojiler geliştirerek Türkiye'nin tıbbi teknoloji sektörünü dönüştürmeyi amaçlamaktadır.
İletişime Geç

Makine Öğrenimi Tabanlı Yazılımlar

Endüstriyel ve kurumsal problemler için makine öğrenimi tabanlı çözümler geliştiriyoruz.

Kod Yaz, Para Kazan

Programlama öğrenirken, belirli bir seviyeye geldikten sonra, evden çıkmadan, yani gerçekten de oturduğunuz yerden (bilgisayar ve internetiniz elinizin altında olduğu sürece) sadece yazılımcılıktan para kazanmak mümkün.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

AI ve Makine Öğrenimi gibi, Robotik Süreç Otomasyonu da (RPA, Robotic Process Automation) işleri otomatikleştiren diğer teknolojilerden birini oluşturmaktadır. RPA, sözlü çeviri uygulamaları, imalat işlemleri, verileri analiz etme ve hatta e-postaları yanıtlama gibi iş süreçlerini otomatikleştirmek amacıyla kullanılan yazılım anlamına gelmektedir. RPA, eskiden insanlar tarafından tekrarlanan görevleri otomatik hale getirmektedir.

Sensörler

Sensörleri kullanarak gömülü sistem çözümleri üretiyoruz.

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

 

Geliştirme süreci devam eden projelerimiz

Hesap bilgilerimiz

vakıfbank hesap bilgileri

Aydın Şubesi

TR07 0001 5001 5800 7314 6497 30

ROBFLY YAZILIM San. ve Tic. A.Ş.

Yapı Kredi hesap bilgileri

Manisa / Turgutlu Şubesi

TR07 0001 5001 5800 7314 6497 30

ROBFLY YAZILIM San. ve Tic. A.Ş.

 

 

ROBFLY YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Hikayesi

2017 yılında Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksek Okulunda 3D İnsansı Robot projesinde yer alan şirketimiz, yapay zeka yazılımında deneyimli ekibimiz ile Celal Men 3D İnsansı Robotun yüz tanıma yazılımı (face recognition software) ve konuşma (speech recognition) yapabilme özelliğini kazandırdık. Ayrıca bize sesli olarak cevap verebilmesi için yazılan yazıları türkçe konuşabilme özelliği kazandırılabilir bir motora sahiptir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksek Okulunda mobil uygulama hizmeti desteği veren ROBFLY YAZILIM Şirketimiz yoluna başarı ile devam etmektedir.

2018 yılında kamu ve özel diş fakültelerine uzaktan videolu eğitim yazılım ve danışmanlık hizmeti vermektedir.Yurtiçi ve yurtdışı diş fakültelerine uzaktan eğitim yazılım teknolojisini üretiyoruz, talep eden kurumlara kullanım lisansını veriyoruz.

ROBFLY İSİMİNİN HİKAYESİ

Robfly yazılım şirketi, 2017 yılında kurulan ve yapay zeka teknolojileri üzerinde çalışan bir şirkettir. Şirketin kurucu ortağı Mehmet Bey, girişimcilik ruhunu ve tarım alanındaki projesini hayata geçirmek için yapay zekalı dronlar üzerinde çalışmaya karar vermiştir. Aklındaki projeleri hayata geçirebilmek için kurumsal bir şirket kurma kararı alan Mehmet Bey, şirketin ismini robot ve dron çalışmalarını daha iyi anlatabilmek için "Robfly" olarak belirlemiştir. Robfly, 2018 yılında İzmir Teknoloji Fuarı'nda yapılan bir ankette, her yaştan insandan olumlu geri dönüşler alarak resmi olarak 2021 yılında Aydın Teknokent'te Anonim Şirketi olarak faaliyete başlamıştır.